ACCENT

Nabídku služeb rehabilitačního centra Medical point doplňuje moderní lékařský radiofrekvenční přístroj ACCENT sloužící k odstranění tukových vrstev, redukci celulitidy a vypnutí pokožky.

Medical point je zdravotnické zařízení a proto podléhá výběr přístrojů pro naše pracoviště přísným kritériím. Na jejich základě byl vybrán přístroj společnosti Alma Lasers (odkaz zde), která je světovým lídrem ve vývoji lékařských a estetických přístrojů. Alma laser se zaměřuje nejenom na inovace a zlepšení léčebných výsledků – ve spolupráci s desítkami tisíc klinik a nemocnic po celém světě provádí rovněž klinické studie (odkaz zde).

Bezpečnost použití přístroje ACCENT je garantována shodou s normami ISO 9001:2000 a ISO 13485:2003, stejně jako certifikací ministerstva zdravotnictví ČR.

Přístroj ACCENT využívá radiofrekvenční vlnění o specifické vlnové délce. Jako jediný svého druhu využívá princip „dvojí vrstvy“ za pomocí dvou různých hlavic, což z něj činí „nejsilnějšího hráče na trhu“ v oblasti neinvazivních estetických výkonů.

Použitím unipolární hlavice proniká radiofrekvence do hloubky (20-30 mm), kde působí na tukové buňky. V takto ošetřovaných lokalitách se zlepšuje metabolismus, zrychluje krevní a lymfatická cirkulace, tukové buňky jsou rozpouštěny a následně vyplaveny lymfatickým systémem ven z těla.

Působením bipolární hlavicí na povrch pokožky dochází ke stimulaci tvorby kolagenu, který vypíná pokožku a podněcuje hojení poruch tkáně.

Před ošetřením přístrojem ACCENT je velice důležité zvýšit pitný režim přibližně 3 dny předem. Metabolismus se tím připraví na zvýšenou zátěž a tělo bude lépe reagovat na ošetření.

V průběhu cyklu ošetření doporučujeme podpořit metabolismus a regeneraci organismu aplikací přístroje Lymfoven.

Rovněž po ošetření třeba dodržovat doporučení nejenom správný pitný režim s omezením alkoholu, ale i pravidelný přísun stravy 5x denně. S úpravou životního stylu pomáhají klientů nejenom naši výživoví poradci, ale i fyzioterapeuti.

Komplexní přístup v našem rehabilitačním centrum Medical point maximalizuje výsledný efekt ošetření.

Pro dosažení optimálního výsledku je třeba ošetření 4x zopakovat!

Ošetření neprovádíme u pacientů s kardiostimulátorem!

ACCENT představuje alternativu pro klienty, kteří z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí podstoupit invazivní zákrok.

Při ošetření není narušena integrita lidského organismu (= neinvazivní), nevznikají tedy žádné rány, jizvy, není potřeba žádná anestezie, ani žádný čas na rekonvalescenci. Po ošetření se můžete ihned vrátit k běžným aktivitám.

Ošetření je pohodlné, rychlé a nebolestivé.

galvanická žehlička

anticeluliidní masáž baňkami