O nás

Přístroj ACCENT slouží k redukci tukových vrstev a celulitidy, k tvarování problematických partií (reshaping) a zpevnění povolené pokožky. Nejčastěji se jedná o redukci tuků partií břicha, boků a stehen, ale také menších problémových partií – např. oblast kolen, kotníků, paží a oblasti obličeje (podbradek). Výborných výsledků je dosahováno také při vyhlazení nerovností vzniklých po chirurgických zásazích nebo po porodu.

Radiofrekvenční vlny působí na tukovou tkáň v tukových buňkách.  Teplem se tuk rozpíná, stěna tukové buňky nevydrží přetlak a popraská.  Obsah tukových buněk se rozlije do mezibuněčných prostor v našem těle. Vyplavený tuk se z organismu vyfiltruje přes lymfatický oběhový systém a nezanechává tak žádné následky.

Tuková buňka splaskne a začíná se hojit. Hojení tukové buňky trvá cca. 2 měsíce od poškození a po tomto čase je opět funkční a schopna uchovávat energetickou zásobu v podobě tuku. Ovšem po celou tuto dobu neustále vypouští tuk, který se organismus snaží nahradit z jiných částí tukových zásob.MEDICAL POINT s.r.o. | Sv. Čecha 516 | 760 01 Zlín | tel.: 577 018 775 | e-mail: info@medicalpoint.cz, alena@trestik.com